Türkiye ve Ege'nin gözdesi Bodrum'da 1980 yılından bugüne kadar, ilkeli ve seviyeli işletme anlayışı ile hizmet veren MERHABA OTEL'e Hoş Geldiniz...

MERHABA OTEL BODRUM | +90 252 316 39 78

Muhteşem kale ve deniz manzarası eşliğinde daha eğlenceli ve unutulmaz bir Bodrum tatili yaşatmak için, siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyarız.

İşletmemizin odalarında klima, tv, wifi, wc ve diğer gereksinimler mevcuttur, ayrıca teras manzarası muhteşem olmakla beraber, görülmeye değerdir.

MERHABA OTEL BODRUM | +90 252 316 39 78

Otelimiz misafirlerimize özel, günlük ve haftalık tekne turları, araç kiralama, su altı dalış sporları, Türk hamamı, otobüs ve feribot biletleri temini gibi hizmetlerde yardımcı olmaktadır.

İşletmemizden Avrupa'nın en iyisi ve Dünyanın sayılı Sualtı Arkeoloji Müzesini barındıran Bodrum Kalesine, feribot iskelesine ve Bodrum otobüs terminaline olan uzaklığı ise yürüyerek 10 dakikadır.

İyi Bir Tatil Geçirmeniz Dileğiyle...

Bodrum'u Anlatılmakla Bitmez, Bodrum'u Yaşamak Gerekir...

KONUM

Merhaba Otel Bodrum merkezde, BARLAR Sokağında, Halk Plajının ve aynı zamanda Eğlence ve Alış-Veriş mekânlarının başladığı yer olan HALİKARNAS karşısındaki Bodrum'a özgü daracık bir sokak içerisinde yer almaktadır.

HAVAALANI

Bodrum - Milas Havalimanı'na olan uzaklığı ise 35 km olup, araçla 30 dakika sürmektedir. Ulaşım ise HAVAŞ - ATLASJET - ONUR AİR ve PEGASUS Hava Yollarına ait Servis araçlarıyla, Havalimanı ve Bodrum Otogarı arasında karşılıklı olarak yapılmaktadır.

OTOBÜS TERMİNALİ

Bodrum otobüs terminaline olan uzaklığı ise yürüyerek 10 dakikadır.

ŞEHİR İÇİ ULAŞIM

Ayrıca işletmemizin şehir içerisindeki otobüs terminaline ve feribot iskelesine ise ücretsiz servis aracı mevcuttur.

YUKARI ÇIK